SHARE MOBILITY, o.z. Hraničná 18855/22 82105 Bratislava

Prečo Share Car?

Začnite využívať dopravu efektívnejšie.

 

V dnešnej dobe je čoraz ťažšie existovať bez možnosti sa rýchlo a efektívne presúvať. Preto je celkom bežné ak rodina vlastní aj dve, tri autá . V čase dopravnej špičky sa tak v mestách plnia cesty a vznikajú dopravné zápchy, doprava kolabuje z dôvodu veľkého množstva áut, v ktorých sedí väčšinou len jeden človek sám. Ako rastie počet áut, rastie potreba stále väčších parkovísk na úkor zelených plôch. Mestá sa stávajú výlučne betónovými plochami. Postupne je náročnejšie upravovať infraštruktúru, tak aby zvládala zvyšujúci počet áut na cestách až je to neúnosné.

Ako to môžete zmeniť? Začnite využívať dopravu efektívnejšie.

Kombinácia mestskej hromadnej dopravy so zdieľanými automobilmi je efektívna a ekologická zároveň.

Kombinácia zdieľaných bicyklov a zdieľaných automobilov SHARE CAR prináša nový spôsob dopravy v meste. Úsporný a ekologický zároveň.

Je to naozaj jednoduché, nemusíte riešiť nákup vlastného auta, nemusíte každý rok znova riešiť poistenie auta, nepotrebujete chodiť do pneuservisu kvôli prezúvaniu pneumatík, ak sa auto pokazí nemusíte hľadať servis kde a za koľko Vám to opravia.

Jednoducho Vaša jediná starosť je nepoškodiť auto a udržiavať ho primerane čisté, aby bolo dostupné aj pre ostatných užívateľov. To je všetko a máte to bez starostí.

 

Chcete sa aj Vy s nami prepravovať efektívne a k tomu ešte aj ekologicky? Nie je problém, stačí sa zaregistrovať, stiahnuť aplikáciu a jazdite spolu s nami kamkoľvek potrebujete.

Využívaním automobilov SHARE CAR podporujete:

Znižovanie počtu automobilov na cestách, 1 zdieľaný automobil dokáže nahradiť až 10 súkromných automobilov

Zlepšovanie dopravnej situácie, menej automobilov znamená menšie dopravné zápchy

Automobil využívate len vtedy ak ho potrebujete. Je to efektívne.

Nepotrebujete riešiť nákup auta a tým zaťažovať rodinný rozpočet.

Nepotrebujete riešiť servis a údržbu ani poistenie auta.