MILEDI s.r.o. Na Pažiti 1189/9, 951 15 Mojmírovce

Ekológia

Zdieľané autá Vás odbremenia od nutnosti vlastniť auto

 

Vlastniť auto, to je zodpovednosť, starosť a nemálo peňazí. Ušetrite a pomôžete sebe aj životnému prostrediu.

Zdieľané autá (carsharing) dokáže v premávke nahradiť  až desať súkromných áut, čo prispieva k znižovaniu počtu zápch a lepšej doprave v mestách. To znamená menej áut = zelenšie mestá.

Carsharing je veľmi dobre kombinovateľný s hromadnou dopravou napríklad autobusmi, ale aj s bicyklom a pešou chôdzou. Našou víziou je kombinovateľnosť a spolupráca s mestskou hromadnou dopravou a teda tvorba ešte zelenších miest.

Rovnako Vás zdieľanie auta odbremení od nutnosti vlastniť auto no zároveň si užívate pohodlie a luxus užívania auta bez záväzkov.

Pri kúpe auta riešite ceny, pôžičky a lízing. Pri carsharingu si nemusíte lámať hlavu poistkami, servisovaním auta, pravidelnými prehliadkami či kontrolami a nemusíte riešiť sezónne prezúvanie gúm. Jedinou starosťou užívateľa carsharingu je doručiť auto na miesto určenia nepoškodené, čisté, a vyhýbať sa nehodám. Vašou povinnosťou je užiť si jazdu a zaplatiť len toľko, čo prejazdíte.

Pripravujeme pre vás aj mnoho ďalších výhod.

Pri každej rezervácii sa vám v budúcnosti môže naskytnúť príležitosť šoférovať iné auto, čo sa vám pri vlastnení jedného auta stať nemôže. Potrebujete malé mestské auto, rodinné SUV alebo luxusnú limuzínu na špeciálne príležitosti? Pripravujeme pre vás rozšírený autopark s možnosťou voľby vozidla podľa predstáv.

 

Chcete sa aj Vy s nami prepravovať efektívne a k tomu ešte aj ekologicky? Nie je problém, stačí sa zaregistrovať, stiahnuť aplikáciu a jazdite spolu s nami kamkoľvek potrebujete.

Využívaním automobilov SHARE CAR podporujete:

Znižovanie počtu automobilov na cestách, 1 zdieľaný automobil dokáže nahradiť až 10 súkromných automobilov

Zlepšovanie dopravnej situácie, menej automobilov znamená menšie dopravné zápchy

Menej automobilov na cestách znamená pozitívny vplyv na životné prostredie

Zmenšovanie parkovísk potrebných pre automobily bude mať za následok rozvoj zelených plôch v mestách